Bursa Nilüfer Su Kaçağı Tespiti Kameralı

Bursa Nilüfer Su Kaçağı Tespiti Kameralı;

Bursa'nın Her Semtine Servis Araçlarımızla hizmet vermekteyiz Bursa KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Bursa Kameralı Kanal Açma
Bursa kameralı kanal açma firmaları, kanalın tıkanıklığının açılmasından sonra boru içi görüntüleme sistemleri ile kanalın içini tekrardan görüntüleyerek sorunun çözülüp çözülmediğinden emin olunur. Kanal görüntüleme kamerası ile daire içi pimaş boru görüntüleme kamerası ayrıdır. Pimaş borularının içini görüntüleyen kameralar kanallarda yeterli görüntü sağlayamazlar. Kanal içini görüntülemeye yarayan kameralı sistemlerde daire içi pimaş borularda kullanılmaya uygun değildir.

Kamera Kullanarak Kanal Açma
Kanal açmak için kullanılan kanal açma makinelerinin ve kanal içi görüntüleme kameralarının boru çapına uygun olması gerekmektedir. Daire içinde kullanılan pimaş görüntüleme kameraları, kanal borularının iç çeperini iyi görüntüleyemezler. Kameralı kanal açma makinesi kullanan tesisatçılar, hangi boru tipinde hangi kamerayı kullanacağını bilirler ve ona göre hizmet verirler. Evde tuvalet taşması gibi durumlarda önce ana rögarının dolu mu boş mu olduğu kontrol edilmelidir. Rögarın dolu olması durumunda kanal açma makinesi bir işe yaramaz. Çünkü boru içindeki suyun rögara gitmesi gerekmektedir. Rögar doluysa doğal olarak su geri tepecektir. Bu nedenle önce rögar kontrolü yapılmalıdır. Rögarın dolu olmadığı durumlarda da kanal tıkanabilir. Bu durumda da boruda çökme olduğu anlaşılır. Kameralı kanal görüntüleme sistemi devreye girer ve borunun neresinde tıkanıklık varsa belirlenir ve neresi değişecekse ona karar verilir. Müstakil evlerin bahçelerindeki kanal çökmeleri özellikle kanal kamerası ile görüntülenerek tamir yapılabilir.

Bursa Bilgisayarlı Kanal Açan Firma
Bursa Tuvalet tıkanıklığı, banyo küvet tıkanıklığı, mutfak lavabosunun tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı gibi gider tıkanıklıkları artık sorun olmaktan çıkmıştır. Kameralı kanal açma hizmeti veren firmalar, artık bu işi çok hızlı ve temiz bir şekilde kolaylıkla halletmektedirler. Kameralı sistem ile gider tıkanıklıklarını açan firmalar öncelikle giderin içine boru içi kameralı görüntüleme cihazını göndererek, tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit ederler. Tıkanıklığın sebebi ve yeri belli olduktan sonra,  robot adı verilen kanal açma makinesi bu tıkanıklığın açılması için kanala gönderilir. Robot adı verilen cihaz ile tıkanıklık kolaylıkla açılır. Tıkanıklığın açılmasından sonra kanala tekrar kamera gönderilerek sorunun tamamen ortadan kalkıp kalmadığı görüntülenir.

Hızlı iletişim
  • 0532 137 77 29
  • 0532 137 77 29
  • info@bursasukacagitespiti.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara